İbrahim Saraçoğlu Varis İçin Lahana Kürü
15 Mayıs 2024

İbrahim Saraçoğlu Varis İçin Lahana Kürü

İbrahim Saraçoğlu varis için lahana kürü, Bitkisel tedavi denilince akla gelen ilk isimlerden olan Profesör Doktor İbrahim Saraçoğludur. İbrahim Saraçoğlu televizyon kanallarında sıkça gördüğümüz isimlerdendir. İbrahim Saraçoğlu'nun hazırlamış olduğu varis lahana kürü son Günlerin en popüler varis tedavi yöntemlerinden biri kabul edilmektedir. Son dönemlerin en sık öne çıkan İbrahim Saraçoğlu varisin bitkisel tedavi yöntemi üzerinde sıklıkla durmaktadır.

Lahana kürünün özellikleri nelerdir?
 • Bu kürün bilinen en büyük faydası kolon kanserine karşı en etkili tedavi yöntemi olmasıdır.
 • Vücuttaki toksinlerin atılmasını hızlandırır.
 • İbrahim Saraçoğlu varis için lahana kürünü uygulamaya başlayanlar, öncelikli olarak yağlı yağlı terlediklerini hissederler.
 • İdrarda da yağ çıkışı meydana gelir.
 • Öğretmen hastalığı olarak da bilinen ve ayakta çalışanlar için en büyük problemlerden birisi olan varis, lahana kürü ile tedavi edilebilmektedir. Çünkü lahana kürü kan dolaşımını düzenler.
 • Horlamaya, uyku apnesine ve uyku sorunlarına da iyi geldiği bilinmektedir.
 • Ayrıca diyabete ve yüksek tansiyona karşı da koruyucu etkisi vardır.
 • İlaç aldığı halde şekeri düşmeyenler için de destekleyici olarak lahana kürü uygulanmaktadır.
İbrahim Saraçoğlu varis için lahana kürü nasıl yapılır?

Yarım litre su bir tencereye konulur ve kaynatılır. Kaynamakta olan yarım litre suya 6-7 adet beyaz lahana yaprağı atılır. 10 dakika tencerenin kapağı kapalı olacak şekilde kısık ateşte kaynatılır. Sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer su bardağı içirilir. Bu tedaviye 5 gün boyunca devam edilir. Bu kürü beş gün kullandıktan sonra üç gün kadar ara vermek gerekir ve daha sonra beş gün daha tekrar uygulanır. Böylece 10 günlük kür tedavisi tamamlanmış olur. Vücuttaki toksinleri atıcı ve bağırsak kanserini önleyici etkisi bulunan 10 günlük kür, bir yıl boyunca en fazla üç veya dört kez yapılmalıdır. 10 günlük kürün yapılabilmesi için ihtiyacınız olan miktarı bir defada değil, her gün kullanacağınız miktarı günü gününe hazırlayın. Kan dolaşımını düzenlemek için hazırlanacak lahana kürü ise 3-4 adet beyaz lahana yaprağı, kaynamakta olan yarım litre suya atılarak ve hafif ateşte ağzı kapalı olarak 15 dakika kadar kaynatılarak tüketilir. Sabah ve akşam aç veya tok karnına bir bardak içilir. Her üç günde bir üç gün ara verilerek toplamda 21 gün tüketilir. Üç ay ara verdikten sonra her üç günde bir üç gün ara verilerek toplamda 21 gün tüketilip ikinci ve son kür tamamlanmış olur. İbrahim Saraçoğlu varis için lahana kürü, varis rahatsızlığı yaşayan her insanın rahatlıkla kullanabileceği doğal bir yöntemdir. Birden fazla rahatsızlığı olanlar, bu kürü kullanmadan önce doktoruna danışması önerilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu Varis İçin Lahana Kürü Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Lahana Nasıl Sarılır?

Lahana Nasıl Sarılır?

Zayıflamak İçin Lahana Çorbası Tarifi ve Malzemeleri

Zayıflamak İçin Lahana Çorbası Tarifi ve Malzemeleri

Brüksel Lahanası Tohumu

Brüksel Lahanası Tohumu

Brüksel Lahanası Çorbası Tarifi ve Malzemeleri

Brüksel Lahanası Çorbası Tarifi ve Malzemeleri

Brüksel Lahanası Faydaları Nelerdir?

Brüksel Lahanası Faydaları Nelerdir?

Güncel

Lahana Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?

Lahana Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?

Güncel

Lahana Lif Modelinin Yapılışı

Lahana Lif Modelinin Yapılışı

Güncel

Lahana Çorbası Detoksu

Lahana Çorbası Detoksu

Instagram

 • galeri1
 • galeri2
 • galeri3
 • galeri4
 • galeri5
 • galeri6